UC Payflow Pro (6.x-1.5) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: Overview
ru: Обзор

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Schedule
ru: Расписание

en: User
ru: Пользователь

en: Mode
ru: Режим

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: Terms
ru: Термины

en: Send
ru: Отправить

en: Payment
ru: Оплата

en: Order
ru: Порядок

en: Profile name
ru: Имя профиля

en: Expiration
ru: Срок действия

en: City
ru: Город

en: Approved
ru: Одобрено

en: Period
ru: Период

en: Credit card details
ru: vbv

en: Schedules
ru: Расписание

en: Product
ru: Товар

en: Payment status
ru: Состояние оплаты

en: Products
ru: Товары

en: cancel
ru: отмена

en: Contact phone number
ru: Контактный телефон

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Profiles
ru: Профили

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Profile ID
ru: ID профиля

en: You do not have any items in your shopping cart.
ru: В вашей корзине нет ни одного товара

en: Review order
ru: Проверка заказа

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: PayPal payment cancelled
ru: Платеж PayPal отменен

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
ru: Предписывать пользователям Express Checkout использовать подтвержденный адрес доставки PayPal.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
ru: Активировать форму выбора доставки на странице Просмотра платежа.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
ru: Активировать блок названия компании на странице Просмотра платежа.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
ru: Активировать блок номера контактного телефона на странице Просмотра платежа.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
ru: Активировать текстовый блок комментариев на странице Просмотра платежа.

en: Payment action
ru: Операция платежа

en: Your PayPal.com payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
ru: Ваш платёж PayPal.com отменён. Вы можете продолжать делать покупки или обратиться к нам за помощью.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
ru: Ваш заказ практически готов к оформлению! Пожалуйста, заполните следующие данные и нажмите на "Продолжить оформление" для завершения покупки.

en: Calculate shipping
ru: Расчёт стоимости доставки

en: Leave blank if shipping to a residence.
ru: Оставьте незаполненными в случае доставки до дома

en: Order comments
ru: Комментарии к заказу

en: Special instructions or notes regarding your order.
ru: Особые указания или уточнения, связанные с вашим заказом.

en: Continue checkout
ru: Продолжить оформление

en: Error calculating shipping
ru: Ошибка расчёта стоимости

en: Ship to
ru: Адрес доставки

en: Bill to
ru: Адрес выставления счетов

en: Add Schedule
ru: Добавить расписание

en: Site key
ru: Ключ сайта

en: Partner
ru: Биржа

en: Too many line items
ru: Слишком много позиций

en: Card
ru: Карточка
