UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Schedule
sk: Plán

en: User
sk: Používateľ

en: Mode
sk: Režim

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Send
sk: Odoslať

en: Payment
sk: Platba

en: Order
sk: Poradie

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Expiration
sk: Expirácia

en: City
sk: Mesto

en: Approved
sk: Schválené

en: Schedules
sk: Plánované

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: cancel
sk: zrušiť

en: Contact phone number
sk: Kontaktné telefónne číslo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Profiles
sk: Profily

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: You do not have any items in your shopping cart.
sk: V nákupnom košíku nemáte žiadnu položku

en: Review order
sk: Skontrolovať objednávku

en: Review payment
sk: Prezrieť platbu

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: PayPal payment cancelled
sk: PayPal pplatba zrušená

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
sk: PayPal - plaťte bez zdieľania Vašich finančných informácii

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
sk: Povoľte výber spôsobu doručenia na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
sk: Povoľte políčko s názvom firmy na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
sk: Povoľte políčko pre zadanie telefónneho čísla na stránke s prehľadom o platbe.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
sk: Povoľte pole určené pre poznámku na stránke s prehľadom o platbe.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
sk: Pri platbe cez PayPal došlo k chybe. Prosím skontrolujte nákupný vozík a skúste to znovu.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
sk: Vaša objednávka je takmer dokončená! Prosím vyplňte nasledujúce informácie a kliknite na 'Pokračovať na kontrolu' pre ukončenie platby.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
sk: Vaša objednávka nie je kompletná pokiaľ nekliknete na tlačítko 'Potvrdiť objednávku'. Váš PayPal účet bude zaťažený sumou uvedenou vyššie po potvrdení objednávky. Po uskutočnení platby obdržíte potvrdzujúce informácie.

en: Calculate shipping
sk: Vypočítať prepravné

en: Leave blank if shipping to a residence.
sk: Nevyplňujte v prípade, ak chcete doručiť na pôvodnú adresu

en: Order comments
sk: Komentáre k objednávke

en: Special instructions or notes regarding your order.
sk: Zvláštne inštrukcie a poznámky týkajúce sa vašej objednávky.

en: Continue checkout
sk: Pokračujte v objednávke

en: Error calculating shipping
sk: Chyba pri výpočte poštovného

en: Ship to
sk: Doručiť do

en: Bill to
sk: Faktúrovať
