UC Payflow Pro (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Mode
sr: Режим

en: State
sr: Статус

en: Order
sr: Редослед
