UC PayGate (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Production
pl: Produkcja

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.
