UC PayGate (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Production
sk: Produkcia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Checksum key
sk: Kontrolný kľúč

en: Test Checksum key
sk: Testovací kontrolný kľúč

en: Transaction mode used for processing orders. Be sure that you do your testing in Test mode.
sk: Transakčný mód použitý na spracovanie objednávok. Uistite sa. že testujete len v Test móde.

en: Return URL
sk: Návratová URL adresa

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Show icons beside the payment method title.
sk: Pri názve metódy platby zobrazovať ikony.

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Checkout review instructions
sk: Inštrukcie na kontrolu pred zaplatením

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
sk: Tieto inštrukcie sa zobrazia zákazníkom v hornej časti obrazovky kontroly pred zaplatením (checkout review screen).

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.
