UC PayGate (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.
