UC PayGate (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Production
pt: Produção

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Checkout review instructions
pt: Instruções de revisão da compra

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
pt: Fornece instruções para os clientes no topo da tela de revisão da compra.

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: Recebendo nova notificação para o pedido !order_id.
