UC PayGate (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Production
tr: Üretim

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order created through website.
tr: Sipariş websitesi aracılığı ile oluşturuldu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.
