UC PayGate (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.
