UC PayGate (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Test
el: Δοκιμή

en: Production
el: Παραγωγή

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.
