UC PayGate (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Production
fa: محصولات

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.
