UC PayGate (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Production
ja: 運用中

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Checkout review instructions
ja: 注文確認での案内

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
ja: 注文確認ページの最上部に表示する、顧客への案内を入力してください。

en: Order created through website.
ja: ウェブサイトからの注文。

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。
