UC PayGate (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Checkout review instructions
ru: Инструкции предпросмотра

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
ru: Предоставление инструкций для покупателей вверху экрана предпросмотра заказа.

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ru: Новое уведомление для заказа !order_id
