UC PayGate (6.x-1.4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Checkout review instructions
da: Checkout gennemse instruktioner

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
da: Vis indtruktioner til kunder i toppen af gennemse-siden.

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.
