UC PayGate (6.x-1.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Production
de: Produktion

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Checkout review instructions
de: Kassen-Überprüfungs Hinweise

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
de: Stelle dem Kunden Hinweise oben am Kassen-Überprüfungsbildschirm zur Verfügung.

en: Order created through website.
de: Bestellung auf der Website eingegangen.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
de: Erhalte neue Meldung zur Bestellung !order_id.
