UC PayGate (6.x-1.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Checkout review instructions
fr: Instructions de vérification de la validation

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
fr: Fournir des instructions aux clients en haut de l'écran de validation.

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
fr: Réception de la notification de la commande !order_id.
