UC PayGate (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Production
hu: Termelés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Checksum key
hu: Ellenőrzőösszeg kulcs

en: Return URL
hu: Visszatérő URL

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Checkout review instructions
hu: Útmutatás a fizetés áttekintéséhez

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
hu: Útmutatás megjelenítése az ügyfelek számára a fizetés áttekintés oldal tetején.

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.
