UC PayGate (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Production
lt: Produkcija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Checkout review instructions
lt: Pirkimo peržiūros instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
lt: Pateikti klietams instrukcijas peržiūrėjimo lango viršuje.

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.
