UC PayGate (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Production
sv: Produktion

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Checkout review instructions
sv: Instruktioner för att granska kassan

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
sv: Tillhandahåll information till kunder längst upp på sidan för att granska kassa.

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.
