UC PayGate (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Production
uk: Експлуатація

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Checkout review instructions
uk: Інструкції на сторінці перегляду оформлення

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
uk: Введіть вказівки для покупців, що розташовуватимуться у верхній частині сторінки перевірки замовлення.

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.
