Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Back
bg: Назад

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Dutch
bg: Холандски

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
