Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Back
el: Πίσω

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης
