Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: ERROR
et: VIGA

en: Back
et: Tagasi

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Language preference
et: Keele eelistus
