Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Back
eu: Itzuli

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Dutch
eu: Nederlandera
