Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: ERROR
fr: ERREUR

en: Back
fr: Précédent

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Canadian Dollar
fr: Dollar canadien

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Swiss Franc
fr: Franc suisse

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Language preference
fr: Préférences de langue

en: An error has occured during payment, please contact us.
fr: Une erreur s'est produite pendant le paiement, veuillez nous contacter.

en: Payment method description
fr: Description du mode de paiement

en: Payline Merchant ID
fr: Identifiant de marchand Payline.

en: Proxy port
fr: Port du proxy
