Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: ERROR
hu: HIBA

en: Back
hu: Vissza

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Dutch
hu: holland

en: Portuguese
hu: portugál

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Pound Sterling
hu: Angol font

en: Swiss Franc
hu: Sváci frank

en: Euro (EUR)
hu: Euró (EUR)

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás

en: American Dollar (USD)
hu: Amerikai dollár (USD)

en: Order canceled
hu: Rendelés lemondva
