Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Dutch
kk: Голланд
