Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್
