Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Dutch
mn: Голланд
