Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: ERROR
mr: चूका

en: Back
mr: मागे

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Dutch
mr: डच
