Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: ERROR
pt: ERRO

en: Back
pt: Voltar

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Dutch
pt: Holandês

en: Portuguese
pt: Português

en: Canadian Dollar
pt: Dólar Canadense

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Swiss Franc
pt: Franco Suíço

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Language preference
pt: Preferência de idioma

en: American Dollar (USD)
pt: Dólar Americano (USD)
