Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Back
ro: Înapoi

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă
