Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: ERROR
ru: ОШИБКА

en: Back
ru: Назад

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Dutch
ru: Голландский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Canadian Dollar
ru: Канадский Доллар

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Euro (EUR)
ru: (EUR) Евро

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения
