Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: ERROR
tr: HATA

en: Back
tr: Geri

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Canadian Dollar
tr: Kanada Doları

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Language preference
tr: Dil ayarları
