Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: ERROR
da: FEJL

en: Back
da: Tilbage

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Canadian Dollar
da: Canadiske dollar

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Swiss Franc
da: Schweizerfranc

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Language preference
da: Sprogindstillinger
