Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Currency
de: Währung

en: ERROR
de: FEHLER

en: Back
de: Zurück

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Portuguese
de: Portugiesisch

en: Canadian Dollar
de: Kanadischer Dollar

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Pound Sterling
de: Pfund Sterling

en: Swiss Franc
de: Schweizer Franken

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Language preference
de: Standardsprache
