Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: ERROR
id: Kesalahan

en: Back
id: Kembali

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai
