Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Back
oc: Precedent

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Dutch
oc: Neerlandés
