Payline payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Currency
ta: நாணயம்

en: ERROR
ta: பிழை

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Dutch
ta: டச்
