Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: A payment has been accepted.
tr: Ödeme kabul edildi.

en: Credit card declined: !amount
tr: Kredi Kartı reddedildi: !amount

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Currency code
tr: Döviz kodu
