Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ
