Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: A payment has been accepted.
cs: Platba byla přijata.

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
cs: Založte si účet Sandbox a použijte ho pro testování

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
cs: Omlouváme se. Při zpracování vaší objednávky došlo k chybě, která nám v tuto chvíli brání v dokončení zpracování. Prosíme, kontaktujte nás. Budeme snažit problém vyřešit co nejdříve.

en: <b>Includes:</b>
cs: <b>Obsahuje:</b>

en: Cancel return URL
cs: Zrušit návratovou URL

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka
