Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Enabled
es: Activado

en: Unknown
es: Desconocido

en: Not found
es: No encontrado

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: A payment has been accepted.
es: Un pago ha sido aceptado.

en: Currency code
es: Código de moneda

en: <b>Includes:</b>
es: <b>Incluye:</b>

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
es: Las transacciones sólo se pueden procesar en una de las monedas que se listan.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
es: Identificarse con una cuenta de prueba y usarla para ensayos.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
es: Lo sentimos. Mientras procesabamos su pedido ocurrió un error que nos impide completarlo en este momento. Por favor, contacte con nosotros y solucionaremos el problema lo antes posible.

en: <b>Includes:</b>
es: <strong>Incluye:</strong>

en: Cancel return URL
es: Cancelar URL de retorno

en: Submit button text
es: Texto del botón de envío
