Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Enabled
fa: فعال

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: A payment has been accepted.
fa: یک پرداخت تائید شد.

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: <b>Includes:</b>
fa: شامل: %includes
