Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Currency code
hr: Kod valute

en: <b>Includes:</b>
hr: <b>Uključuje:</b>
