Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Not found
hu: Nem található

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: A payment has been accepted.
hu: A fizetés el lett fogadva.

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Continue Shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: <b>Includes:</b>
hu: <strong>Tartalom:</strong>

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
hu: Jelentkezzen be és használjon egy Sandbox számlát a teszteléshez.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
hu: Hiba történt a rendelés a feldolgozása során, így azt nem lehet teljesíteni. A hiba mielőbbi elhárításáért érdemes lejegyezni a vásárlás menetét és felvenni a kapcsolatot.

en: <b>Includes:</b>
hu: <strong>Tartalmazza:</strong>

en: Cancel return URL
hu: Visszatérési URL elvetése

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Order ID: @txn_id
hu: Rendelésazonosító: @txn_id

en: Go back to shopping cart
hu: Vissza a kosárhoz

en: Order ID: !order_id
hu: Rendelésazonosító: !order_id

en: Go back to Shopping Cart
hu: Vissza a kosárhoz
