Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Enabled
id: Aktif

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Currency code
id: Kode mata uang

en: Submit button text
id: Teks tombol kirim
