Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Enabled
oc: Activat

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission
