Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: A payment has been accepted.
pl: Płatność została zaakceptowana.

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz
