Ubercart PaymentExpress - DPS PXPay & PXPost (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Submit button text
pt: Texto do botão enviar
